Het liet lang op zich wachten, maar op zondag 6 september gaat het wedstrijdseizoen weer van start met direct het NK Relay. In totaal 31 teams zullen om 10:30 op de Vliegstrip van start gaan voor een Nederlandse winst in estafettevorm, waar OLV MINOR de organisatie in handen heeft.

Nu de inschrijving is afgerond, is het totale deelnemersveld bekend: deze moet nog worden gecontroleerd door de wedstrijdcommissie en is dus met enig voorbehoud, maar in principe zijn dit de teams en deelnemers.

4.5 km 3 km 6 km
Argus 1 Werner Halter Tonny Neplenbroek Wouter-Dirk Huitzing
Argus 2 Willeke van Werven Dicky Mooij Herman Mooij
Argus 3 Kristine Mourits Nora Mourits Manon Mensink
Argus 4 Bart Broex Hanne Mourits Alex Buurlage
MINOR 1 Wouter Foppen Peter Foppen Niels-Peter Foppen
MINOR 2 Geert van der Hulst Simon Nijenhuis Olaf Binsch
MINOR 3 Liset van der Hulst Marcel Beemster Antal Guszlev
MINOR 4 Gerber Loman Hakan Svedhem Thomas Venema
MINOR 5 (BM) Nora + Erik Wingelaar Carla van Noort Martin Wingelaar
MINOR 6 Hans Kuijken Peter Pince van der Aa Inge Huisman
MINOR 7 Natascha Kuijken Hanneke Zuidema Arie Willem van der Berg
Olifant 1 Jeroen Liefrink Gerrit van de Riet Remco Hereijgers
Olifant 2 Michel van Dongen Dunja van de Riet Ruud van Gorp
Olifant 3 Erik van Weers Martine Hoeksema Pim van der Wijk
Olifant 4 Guus van Boven Larissa Rand Evelien Kroot
HOC’93 1 Richard Wols Tjitske Breimer Clemens Roos
HOC’93 2 Marijke Klaassen Anne Heikoop Edo Elzenga
HOC’93 3 Adriaan Baas Klaas de Jong Klaas Jan Hofstra
HOC’93 4 Joke Molenaar Bert Molenaar Amanda Molenaar
HOC’93 5 Linda Wols Olga Ivanenko Jona Vecht
HOC’93 6 Koos Koster Jurjen Blokzijl René Bloemberg
HOC’93 7 Ton Roos Ronald Roos Jaap Hijma
KOVZ 1 Garnt Swinkels Roland van Loon Jan-Gerard van der Toorn
KOVZ 2 Ralph Kurt Imke van Opstal Evert de Kock
KOVZ 3 Mike in ’t Groen Monica Roeling Peter Bleyens
KOVZ 4 Maud Kuipers Nils Kuipers Jean-Pierre kellens
KOVZ 5 Lieke van Opstal Giel Pardoel Ronald Somers
KOVZ 6 Ideke van Hoof Seger van der Toorn Marcel Kuipers
KOVZ 7 Vincent Verstappen Olaf Woertel Johan Verbakel
KOVZ 8 (BM) Peter Voermans Elke Swinkels Justin Holleman
Nollanders 1 (BM) Ivo Muusse Jeroen van Tubbergen Philip Steenkamp

 

BM: buiten mededinging, deze teams nemen deel zonder Nederlands kampioen te kunnen worden

Teams werken elk drie omlopen af, waarbij de volgorde is zoals in de tabel aangegeven: dus eerst de 4,5 kilometer, vervolgens de 3 kilometer en als laatste de 6 kilometer.

Foto: Kees Geers

Share.

1 reactie